پارچه

فاکتور های مهم خرید پارچه مبلی

 

خرید پارچه مبی یکی از مهم ترین مراحل برای انتخاب مبل مناسب هر سلیقه ای است. معمولا افراد برای خرید پارچه مبلی به فروشگاه هایی که انواع پارچه مبلی را در فروشگاه خود دارند مراجعه می کنند .پیشنهاد ما در گالری مبلمان آیسان این است که قبل از انتخاب پارچه مبلی سری به گالری مبلمان بزنید و انواع پارچه مبلی را روی مبل های مختلف در کنار هم در یک مجموعه ببینید . این کار به شما این امکان را می دهد تا پارچه ها را بهتر بشناسید و بدانید که چه پارچه ای مناسب چه نوع مبلی است. خرید پارچه و انتخاب مبل مناسب با نوع پارچه بهتر است با مشاوره کارشناسان فروش انجام شود، این کارشناسان به دلیل ارتباط بیشتر و نزدیک با خریدارانی که قبلا مبل سفارش داده اند تجربه و تبحر زیادی دارند و می توانند بهترین مشاوره را برای انتخاب پارچه مبلی به شما ارائه دهند.

 

انتخاب بهترین نوع پارچه مبلی

 

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم خرید پارچه مبلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ما باید به نکاتی در موقع خرید توجه داشته باشیم. در این بخش به فاکتور هایی که در انتخاب پارچه مبلی مهم است می پردازیم.

اولین موضوعی که مهم است و باید به آن توجه ویژه شود این است که بدانیم پارچه مبلی به چند نوع تقسیم می شود و جنس آن از چیست؟به طور کلی پارچه مبلی به سه دسته کلی تقسیم می شود که عبارتند از :

پارچه طبیعی که الیاف آن از مواد طبیعی مانند نخ،ابریشم و دیگر مواد طبیعی تشکیل می شود.

پارچه مصنوعی الیاف این نوع پارچه ها از مواد مصنوعی است، مواد این پارچه  نایلون ،پلی استر،ویسکوز و از نخ های ترکیبی است.

پارچه های دیگری نیز وجود دارد که از ترکیب دو مورد گفته شده ب وجود می آید که معمولا درصدی از آن مواد طبیعی و درصد دیگرش از مواد شیمیایی است ،به این پارچه ها پارچه ترکیبی گفته می شود.

 

نکات مهم در انتخاب پارچه مبلی

 

چه چیز هایی را باید قبل از خرید پارچه مبلی بدایم؟ اولین مورد مهم برای انتخاب پارچه مبلی می تواند جنس پارچه باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به شکل مبلی که می خواهید داشته باشید باید پارچه مناسب آن را انتخاب کنید. جنس و نوع پارچه در چیدمان و دکور خانه بسیار تاثیر گذار است. به طور مثال اگر خانه شما کوچک است از پارچه مبلی که درشت بافت است استفاده کنید. برای فضاهای بزرگ پارچه ریز بافت و ظریف می تواند انتخاب خوبی باشد.

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب و خرید پارچه مبلی دارای اهمیت است رنگ پارچه است. اگر میخواهید مبلی را برای چند سال داشته باشید بهتر است از رنگ های خنثی استفاده کنید، پارچه مبلی با رنگ خنثی می تواند برای زمان زیادی در دکوراسیون شما ماندگار باشد و می توان آن را با هر نوع چیدمانی ست کرد.

سومین مورد که باید به آن توجه کنید نوع کاربرد مبلی است که قصد خرید آن رادارید ،به عنوان مثال برای مبلمان راحتی که استفاده بیشتری از آن برای استراحت می شود باید از پارچه با دوام و ساده استفاده کرد. برای فضاهایی که بیشتر جنبه اداری دارند بهترین انتخاب پارچه چرم است. این نوع پارچه ها کمتر کثیف می شوند و پاک کردن آنها راحت است.

 

آیا در آیسان پارچه مبلی قابل تغییر است؟

 

گالری مبلمان آیسان علاوه بر فروش مبلمان و سرویس خواب شعبه فروش پارچه مبلی نیز داردکه مشتریان می توانند برای خرید پارچه مبلی به آن مراجه کنند. انتخاب پارچه مبلی برای  مبل های سفارشی که قابلیت تغییر در رنگ پارچه وجود داشته باشد به کمک کارشناسان آیسان صورت می گیرد. چنانچه مشتریان بخواهند رنگ یا جنس پارچه را تغییر دهند درفاکتور سفارش آنها ثبت گردیده و جهت تولید محصول به تولیدی ارسال می شود. کالاهایی که به صورت سفارشی فاکتور می شوند حداقل سه الی چهار هفته کاری نیاز به زمان دارند تا تحویل فروشگاه شوند، لذا به محض تحویل کالا از سمت تولیدی کارشناسان آیسان با خریداران تماس گرفته و کالا تحویل خریدار خواهد شد.

 

 

پارچه مبلی آیسان 

 
وارد کننده انواع پارچه های مبلی و صندلی ناهار خوری با بهترین جنس و کیفیت